Materac Demeter firmy Janpol

Materac DEMETERCo zrobić, aby rano czuć się świetnie, mieć ochotę do życia i być pełnym energii? Oczywiście trzeba odpowiednio odpocząć i zregenerować organizm podczas snu. Jak to zrobić? Przede wszystkim musimy zaopatrzyć się w dobry, firmowy materac, bowiem jest to najważniejszy element warunkujący właściwą podporę naszego ciała oraz kręgosłupa, co bezpośrednio przekłada się na zdrowy, wartościowy sen.

Jednym z materacy, który zapewnia niesamowitą wygodę oraz posiada niekwestionowane wartości rehabilitacyjne jest rehabilitacyjny materac lateksowy DEMETER znanej i cenionej firmy JANPOL. Konstrukcja tego materaca zawiera 16-centymetrowy blok lateksu o 7 strefach twardości. Lateks stosowany w materacach posiada kilka istotnych zalet, dzięki którym zyskuje przewagę nad konstrukcjami sprężynowymi i nie tylko.

Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na właściwości higieniczne jakie daje nam materac lateksowy. Możemy zapomnieć o gromadzeniu się wewnątrz kurzu, roztoczy, szkodliwych bakterii, czy grzybów. Demeter świetnie zatem nadaje się dla osób cierpiących na wszelkie alergie. Materace lateksowe charakteryzują się dobrą wentylacją, dzięki otworom znajdującym się wewnątrz wkładu, wysoką wytrzymałością oraz możliwością stosowania pary wodnej jako środka dezynfekującego. To wszystko jeszcze nie koniec możliwości jakie posiadają materace lateksowe.

Kolejną zaletą materaca Demeter firmy Janpol jest wysoka elastyczność punktowa, co w skrócie oznacza, że powierzchnia materaca doskonale dopasowuje się do indywidualnych cech sylwetki osoby leżącej. To skutkuje dokładnym podparciem kręgosłupa na całej jego długości, dzięki czemu rano nie bolą nas plecy, czujemy się wyspani i pełni energii. Pełnej kontroli w zakresie dopasowania powierzchni do ciała dopełnia kolejna cecha materaca Demeter, a mianowicie aż 7 stref  twardości, które charakteryzują się różną twardością w zależności od konkretnego odcinka naszego ciała. Przykładowo strefa na której spoczywają biodra ma inną twardość niż strefa na której opierają się nogi czy głowa. To jeszcze bardziej zwiększa komfort snu i odpoczynku.

Materac Demeter występuje w dwóch wersjach gęstości materiału – H2 oraz H3. Ten pierwszy zalecany jest dla osób o wadze do 80kg, natomiast H3 przeznaczony jest dla osób o wadze powyżej 80kg. Dostępne rozmiary to długość 200cm oraz szerokości: 80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 180cm oraz 200cm.

Materac Demeter może być wyposażony w następujące pokrowce:

  • Lato – Zima Frotte – pokrowiec, który w lecie używamy na stronie z owatą bawełnianą, a w zimie na stronie wykończonej owczą wełną,
  • Jersey – pokrowiec wykonany z pikowanej ociepliną tkaniny typu jersey,
  • Ecosphere Tencel – pokrowiec wykonany z naturalnej dzianiny, która posiada efektywną zdolność regulacji temperatury ciała podczas snu,
  • Aloe Vera – pokrowiec, który zawiera ekstrakt z liści aloesu, antybakteryjny i antyalergiczny,
  • inne.

Materac lateksowy Demeter to doskonały produkt dla wymagających klientów. Bardzo higieniczny w użytkowaniu i charakteryzujący się wysoką elastycznością punktową lateks w połączeniu z siedmioma strefami twardości czynią z materaca Demeter bardzo praktyczne i komfortowe podłoże dla naszego ciała. Materac możemy wyposażyć w dowolny dostępny pokrowiec, co jeszcze dodatkowo zwiększa jego funkcjonalność. Jeśli zatem chcemy cieszyć się długie lata komfortowym i spokojnym snem warto zaopatrzyć się w rehabilitacyjny materac Demeter firmy Janpol.

Zakupu materaca Demeter możesz dokonać w sklepie internetowym klinikasnu.pl, klikając w link http://www.klinikasnu.pl/materace-lateksowe/50-materac-demeter-021202.html

Wymiar Cena
80×200
90×200
100×200
120×200
140×200
160×200
180×200
200×200
1 006,00 zł
1 121,00 zł
1 236,00 zł
1 468,00 zł
1 699,00 zł
1 929,00 zł
2 161,00 zł
2 391,00 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>