GADŻETY

 

Domy modułowe – mobilne mieszkania

Pasywne domy modułoweDomy modułowe stworzone są , aby pokazać, że komfort nie zależy od powierzchni.

A może dzisiaj na obiad grill? – Grille ogrodowe

barbeque-paintingSezon grillowy otwarty, warto więc zaopatrzyć się w grilla, który wytrzyma więcej niż kilka imprez. Porządnie upieczony  kawał mięsa na porządnym sprzęcie daje sporą dawkę satysfakcji i niech sąsiedzi patrzą i zazdroszczą.

Projektor zamiast TV do wieczornych seansów?

movie projektor
Coraz częściej słyszy się o tym, że można zastąpić tak wpasowany w naszą kulturę telewizor czymś innym. Nie mowa tu o książkach, czy wypadach na basen. Dalej będzie to coś w co wgapiamy się w ramach rozrywki. Tylko może troche inaczej to będzie wyglądało, może lepiej. Projektory mogą posłużyć za przydatny gadżet nie tylko na spotkaniach biznesowych, czy wykładach na uczelni, ale też w naszych domach. Można przybliżyć sobie nieco salę kinową, czy też podnieść wrażenia z rozgrywki gry video, a może nawet zrobić wykład dzieciom lub znajomym w domu. Użyć możemy go na tyle sposobów na ile starcza nam wyobraźni.

Fotel masujący dla ulgi i przyjemności

fotel masujący

źródło: http://coolinteriorideas.com

W obecnych czasach ludzie coraz częściej pracują umysłowo, a to wiąże się z długim przesiadywaniem przy biurku. Mała ilość ruchu przekłada się na problemy z kręgosłupem i częste bóle. Również zmęczone pracą fizyczną mięśnie domagają się ukojenia. To oraz relaks może zapewnić nam porządny masaż, od pewnego czasu dostępny w zaciszu domowym. Wszystko dzięki bardzo szybko rozwijającej się technologii foteli masujących. I choć nie jest to tania sprawa – użytkownicy zgodnie potwierdzają, że wynalazek ten można zaliczyć do udanych.